GOF DUPLEX Patchcord

Naziv
Koda izdelka
Dolžina konfekcioniranega kabla
Min. temperatura polaganja
Maks. temperatura polaganja
Cena
Količina
+
GOF DUPLEX Patchcord SC/SC G62,5, 2m
29011102
2 m
-10 °C
60 °C
8,97 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord SC/SC G50 OM2, 2m
29011202
2 m
-10 °C
60 °C
7,57 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord SC/SC G50 OM3, 2m
29011302
2 m
-10 °C
60 °C
7,66 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord SC/SC G50 OM4, 2m
29011402
2 m
-10 °C
60 °C
7,79 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord SC/SC E9 OS2, 2m
29011902
2 m
-10 °C
60 °C
7,79 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord ST/SC G62,5, 2m
29021102
2 m
-10 °C
60 °C
8,79 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord ST/SC G50 OM2, 2m
29021202
2 m
-10 °C
60 °C
7,63 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord ST/SC G50 OM3, 2m
29021302
2 m
-10 °C
60 °C
7,73 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord ST/SC G50 OM4, 2m
29021402
2 m
-10 °C
60 °C
7,86 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord ST/SC E9 OS2, 2m
29021902
2 m
-10 °C
60 °C
7,86 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord ST/ST G62,5, 2m
29022102
2 m
-10 °C
60 °C
7,57 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord ST/ST G50 OM2, 2m
29022202
2 m
-10 °C
60 °C
7,43 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord ST/ST G50 OM3, 2m
29022302
2 m
-10 °C
60 °C
7,54 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord ST/ST G50 OM4, 2m
29022402
2 m
-10 °C
60 °C
7,66 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord ST/ST E9 OS2, 2m
29022902
2 m
-10 °C
60 °C
9,42 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord LC/SC G62,5, 2m
29031102
2 m
-10 °C
60 °C
9,20 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord LC/SC G50 OM2, 2m
29031202
2 m
-10 °C
60 °C
7,84 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord LC/SC G50 OM3, 2m
29031302
2 m
-10 °C
60 °C
7,95 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord LC/SC G50 OM4, 2m
29031402
2 m
-10 °C
60 °C
8,09 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord LC/SC E9 OS2, 2m
29031902
2 m
-10 °C
60 °C
8,09 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord LC/ST G62,5, 2m
29032102
2 m
-10 °C
60 °C
9,18 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord LC/ST G50 OM2, 2m
29032202
2 m
-10 °C
60 °C
8,59 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord LC/ST G50 OM3, 2m
29032302
2 m
-10 °C
60 °C
8,68 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord LC/ST G50 OM4, 2m
29032402
2 m
-10 °C
60 °C
8,84 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord LC/ST E9 OS2, 2m
29032902
2 m
-10 °C
60 °C
8,72 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord LC/LC G62,5, 2m
29033102
2 m
-10 °C
60 °C
9,47 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord LC/LC G50 OM2, 2m
29033202
2 m
-10 °C
60 °C
9,29 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord LC/LC G50 OM3, 2m
29033302
2 m
-10 °C
60 °C
9,47 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord LC/LC G50 OM4, 2m
29033402
2 m
-10 °C
60 °C
9,54 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord LC/LC 9/125 APC 2m
29033802
2 m
-10 °C
60 °C
11,17 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord LC/LC E9 OS2, 2m
29033902
2 m
-10 °C
60 °C
9,54 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchc. LC/SC-APC E9 OS2 2m
29039902
2 m
-10 °C
60 °C
9,61 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord FC/FC G62,5, 2m
29044102
2 m
-10 °C
60 °C
13,02 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord FC/FC G50 OM2, 2m
29044202
2 m
-10 °C
60 °C
9,02 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord FC/FC G50 OM3, 2m
29044302
2 m
-10 °C
60 °C
9,06 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.
+
GOF DUPLEX Patchcord FC/FC G50 OM4, 2m
29044402
2 m
-10 °C
60 °C
9,22 €
Rok dobave sporočimo po obdelavi naročila.

Benefits

  • """Plug & Play"" connection between optical devices"
  • Non-permanent connections allow for easy change of equipment
  • For direct connection between two active optical components
  • To connect optical transmitter, receiver and terminal box

Applications

  • For indoor use
  • LAN connections
  • Data Centers
  • Distributor cabinet

Notes

  • * Prices are net prices without VAT and surcharges. Sale to business customers only.
  • Photographs and graphics are not to scale and do not represent detailed images of the respective products.

KONTAKTIRAJTE NAS

Pošljite nam E-mail ali pa nas pokličite na +386 2 42 13 550